Nieuwsbrief December 2025

Fijne feestdagen

Beste carnavalsvierder,

De feestdagen staan weer in het vooruitzicht, dit betekent dat het tijd is voor gezellige dagen met vrienden en familie. Daarnaast betekent dit ook dat het bijna tijd is voor de onthulling van het best bewaarde geheim van de Boeskoolstad, namelijk het 62e Hoogheidsspan.



Opkomst 62e Hoogheidsspan

Wie o wie zullen het dit jaar worden..? Donderdag 1 januari is het eindelijk zover. Na maanden lange voorbereidingen zal om 23:11 uur de 62e Vorst van de Blaank’n tevoorschijn komen. Kun jij, net als wij, ook niet wachten? Je bent 1 januari vanaf 20:00 uur van harte welkom bij Ter Stege. Hopelijk zien wij jullie dan!


Bericht van een Sponsor

Tech talent gezocht bij R&D team ClimaRad BV!

Als R&D Engineer werk je aan het volledige traject van productontwikkeling: van idee en concept tot testfase, optimalisatie en implementatie in productie. Je denkt mee over nieuwe decentrale ventilatie- en verwarmings-/koelsystemen, ontwikkelt nieuwe functionaliteiten, begeleidt prototypes en optimaliseert bestaande producten. Daarbij werk je nauw samen met leveranciers en onze productiefaciliteit in Bosnië.

Wat breng je mee?

  • HBO-opleiding Werktuigbouwkunde, Mechatronica of vergelijkbaar
  • Ervaring met productontwikkeling in projectteams
  • Analytisch, technisch nieuwsgierig en probleemoplossend
  • Ervaring met 3D-CAD, bij voorkeur SolidWorks
  • Goede beheersing van Nederlands en Engels

Wat bieden wij?

  • Afwisselende rol in een innovatief team
  • Directe betrokkenheid bij duurzame, slimme klimaatoplossingen
  • Informele werksfeer, persoonlijke ontwikkeling en een gezellig team
  • 38-urige werkweek, marktconform salaris, 35 vakantiedagen en veel extra’s zoals een fietsplan en novemberuitkering

Wil jij jouw technische talent inzetten voor een beter en duurzamer binnenklimaat? Dan willen wij jou graag ontmoeten! 


Check onze socials voor de laatste BB nieuwtjes!

Contactgegvens: